witamy | o firmie | reklama | kontakt
    


o firmie:

GMB Family Tours jest prężnie rozwijającą się Agencją Turystyczną, której oferta skierowana jest nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale również dla ludzi młodych, jak i osób starszych. Na rynku działamy od grudnia 2009 roku, biuro zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta przy alei o dużym natężeniu ruchu, co nieustannie pozwala nam na powiększanie grupy klientów.

Kierownikiem Agencji jest osoba posiadająca wykształcenie turystyczne oraz mgr z hotelarstwa, a prywatnie miłośnik podróży, natomiast nasz główny Doradca klienta posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów turystycznych, jest zaznajomiony z szeroką bazą hotelową na niemal że wszystkich destynacjach, czego potwierdzeniem jest uzyskanie Certyfikatu Autoryzowanego Sprzedawcy Usług Turystycznych w zakresie sprzedaży on-line przez system SART-WEB oraz MerlinX. 

Inicjatywna stworzenia naszej Agencji Turystycznej wyszła z zamiłowania do turystyki, pasji do podróży oraz chęci podzielenia się swoją nabytą wiedzą z klientami.

Aktywnie uczestniczymy w szkoleniach, prezentacjach oraz kursach poszerzających naszą dotychczas zdobytą wiedzę. W ramach wyjazdów Study Tour dotychczas poznaliśmy hotele w Turcji, Tunezji, Izraelu, na Cyprze Północnym, na Krecie, w Egipcie, na Costa Brava, w Bułgarii, za wyspach greckich.

Na chwilę obecną współpracujemy z takimi Touroperatorami jak: Neckermann, Ecco Holiday i Ecco Travel, Oasis Tours, Alfa Star, Sun & Fun, Best Reisen, Trade & Travel, Prima Holiday, Grecos Holiday, 7 Islands, Bee Free, Net Holiday, SUmada, Delta Travel oraz wieloma innymi organizatorami mającymi znaczenie na rynku turystycznym.

Oferujemy wczasy krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy i wycieczki objazdowe. Niezależnie od zasobności swojego portfela znajdziesz tutaj coś dla siebie. Jednocześnie prowadzimy sprzedaż biletów autokarowych, lotniczych i promowych.

Dla nas Europa to za mało, więc wyrusz z nami w œwiat!Opublikowane na stronach internetowych www.familytours.pl materiały, informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Prawa autorskie GMB Family Tours 2009