O firmie

GMB Family Tours jest Biurem Podróży, którego oferta skierowana jest nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale również dla ludzi młodych, jak i osób starszych. Na rynku działamy od 2009 roku, biuro zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta przy Alei o dużym natężeniu ruchu, co nieustannie pozwala nam na powiększanie grupy klientów.

Kierownikiem Biura jest osoba posiadająca wykształcenie turystyczne oraz mgr z hotelarstwa, a prywatnie miłośnik podróży, posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży imprez turystycznych, jest zaznajomiony z szeroką bazą hotelową na niemal wszystkich destynacjach, czego potwierdzeniem jest uzyskanie Certyfikatu Autoryzowanego Sprzedawcy Usług Turystycznych w zakresie sprzedaży on-line przez system SART-WEB oraz MerlinX.

Inicjatywna stworzenia naszego Biura Podróży wyszła z zamiłowania do turystyki, pasji do podróży oraz chęci podzielenia się swoją nabytą wiedzą z klientami.

Aktywnie uczestniczymy w szkoleniach, prezentacjach oraz kursach poszerzających naszą dotychczas zdobytą wiedzę. W ramach wyjazdów wizytujących hotele dotychczas poznaliśmy hotele w Turcji, Tunezji, Izraelu, na Cyprze Północnym, na Krecie, w Portugali, w Egipcie, na Costa Brava, w Bułgarii, na wyspach greckich, rok rocznie staramy się pojawiać przynajmniej na 4 destynacjach żeby sprawdzić jakość
i standard świadczonych usług naszym klientom.

W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę organizatorów turystyki żeby jak najlepiej dobrać konkretny obiekt pod konkretne wymagania klienta.

Oferujemy wczasy krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy i wycieczki objazdowe. Niezależnie od zasobności swojego portfela znajdziesz tutaj coś dla siebie. Jednocześnie prowadzimy sprzedaż biletów autokarowych, lotniczych i promowych.

Dla nas Europa to za mało, więc wyrusz z nami w świat!

wn1wn2